Oversikt over NCK styret



 
Styreleder
Birgit O. Bratlistuen
Epost: styreleder@nck.no
Mobil: 922 20 195
Nestleder
Lise-Lotte Wulff
Epost: nestleder@nck.no
Mobil: 986 12 308
Sekretær
Hilde Jensen
Epost: sekretar@nck.no
Mobil: 905 15 430
Kasserer
Margunn Horstad
Epost: kasserer@nck.no
Mobil: 934 47 934

 
1. Styremedlem
Catharina Engebretsen
Epost: 1.styremedlem@nck.no
Mobil: 943 48 848
2. Styremedlem
Hilde Mathisen
Epost: 2.styremedlem@nck.no
Mobil: 924 48 234
3. Styremedlem
Barbro Bøe Werner
Epost: 3.styremedlem@nck.no
Mobil: 950 70 595

 
Varamedlem
Geir Smeby
Epost: 1.varamedlem@nck.no
Mobil: 902 05 165
Varamedlem
Kjersti Rosmæl
Epost: 2.varamedlem@nck.no
Mobil: 951 72 103
Varamedlem

Ikke besatt

 
Valgkomite:
Leder VK
Astri Hedenstad
Epost: leder.valg@nck.no
Mobil: 971 71 587
Medlem VK
Ellinor Monsen
Epost: medlem1.valg@nck.no
Mobil: 905 18 752
Medlem VK
Rikke Brudevoll
Epost: medlem2.valg@nck.no
Mobil: 922 35 198
Varamedlem VK
Laila Storå
Epost: varamedlem.valg@nck.no
Mobil: 984 19 595

Innstruks for valgkomiteen
Epost til valgkomiteen, gjeldende for kandidatvalg GF 2018: valg2018gf@nck.no
Revisor
Unni S. Holbrook
Epost: revisor@nck.no
Mobil: 412 02 079
Vararevisor
Torill Knutsen
Epost: vararevisor@nck.no
Mobil: 920 95 795
 
Avdelinger / Kontaktpersoner:
 
Avdeling Vestlandet
Gunn Brettvik
Mobil: 986 87 770 
avd.vestlandet@nck.no
Avdeling Trøndelag
Hilde Mathisen
Mobil: 924 48 234
avd.trondelag@nck.no
Avdeling TE-VE
Gunn Langkås
Mobil: 413 30 830
avd.te-ve@nck.no
Avdeling Hedmark/Oppland
Hilde Jensen
Mobil: 905 15 430
avd.hedmark@nck.no

 
Avdeling Sørlandet
Lise-Lotte Wulff
Mobil: 986 12 308
avd.sorlandet@nck.no
Avdeling Rogaland
Venke Garpestad
Mobil: 476 05 072
avd.rogaland@nck.no
Kontakt Oslo & Akershus
Tone Kristin Gulbrandsen
Telefon: 63857210
oslo.akershus@nck.no
Kontakt Østfold
Gitte Hjorth Sørensen
Mobil: 907 56 699
ostfold@nck.no

 
Kontakt Buskerud
Anne A. Ask
Mobil: 994 01 725
buskerud@nck.no
Kontakt Møre & Romsdal
Anne Halsbog
Mobil: 464 15 650
more.romsdal1@nck.no

 
Kontakt Møre & Romsdal
Eva B. Hoem Ingebritsen
Mobil. 997 33 808
more.romsdal2@nck.no

 
Kontakt Nordland Sør
Monika Drevland Nilsen
Mobil: 482 21 663
nordland.sor@nck.no
Kontakt Nordland Nord
Heidi Helle
Mobil: 997 90 730
nordland.nord@nck.no

 
Kontakt Troms Sør
Lill Kristin Nilsen
Mobil: 466 61 919
troms.sor@nck.no
Kontakt Tromsø og Troms Nord
Ellinor Monsen
Mobil: 905 18 752
troms.nord@nck.no
Kontakt Finnmark
Rikke Brudevoll
Mobil: 922 35 198
finnmark@nck.no