Oversikt over oppdrettere

 

L = Collie langhår

K = Collie korthår

 

Klikk på kennelnavn for å gå til hjemmesider eller på e-post for å skrive til oppdretter. Ved eventuelle rettelser og oppdateringer, sendes disse til nck@live.no

 
Type Kennelnavn  Kontakt E-post Mobil/Fastnett
 

 
K Alertness Berit E. Klausen - 1960 Løken beriteliseklausen@gmail.com 920 61 617
 
L Arcanas Øyvind Opland - 3855 Treungen arcanas@online.no 916 70 653
 
L Av Icelott Unn Salmo Pedersen - 5590 Etne icelott@gmail.com 416 26 917
 
K Av Thara Janne Christine Engebretsen - 1796 Kornsjø jannee@halden.net 913 60 267
 
L Av Vikholmen Ada Elin Ekeland & Even Hagland - 5221 Bergen 408 48 663
 
L Blue Ziir Chris Svendsen - 2555 Tufsingdalen chris.femund@hotmail.com 971 06 168
L BeautyColl Anita Østerbø - 5685 Uggdal a-oester@online.no 992 76 658
 
K Callip's Catharina Engebretsen - 2730 Lunner catharinaengebretsen@gmail.com 943 48 848
L Chegisnik Ellinor Svellebråten - 1815 Askim chegisnik@live.no 930 71 640
 
L Chetaya Kari Vintertun - 5750 Odda kari-vin@online.no 951 38 106
 
L Chevelle Vigdis Ligaard - 3636 Skien vigdis.ligaard@argus.no 952 37 880
 
L Cleverking Therese Selnes - 2092 Minnesund cleverkingcollies@gmail.com 454 28 968
 
L CollieAnn Ann-Kristin Mykkeltvedt - 5652 Årland collieann@hotmail.com 928 56 498
 
L Cordelia Elin Wormnes - 5014 Bergen e-worm@online.no 951 29 257
 
L Courthill Lise-Lotte Wulff Hoffmoen - 4519 Holum liselotte.wulff@gmail.com 986 12 308
 
L Crubow Randi Narvesen - 2232 Tobøl crubow.collies@online.no 916 93 828
 
L Diamanteye Siw-Hege Hansen - 9151 Storslett siw.hansen@nordtroms.net 404 67 214
 
L Dogs4Joy
 
Margunn Horstad - 5131 Nyborg margunn_horstad@yahoo.no 934 47 934
L Dolhus Karin Krogstad - 3729 Skien kagd-kro@online.no 986 16 171
 
L Exclusive Design Kristin Eskerud - 3320 Vestfossen kristin@exclusive-design-collies.com 468 26 489
 
L Farm and Family Ina Soltvedt & Ole Johnny Tufteland - 5419 Fitjar farmandfamily@farmandfamily.net 53 49 70 61
 
L Flyfield Mariann Rustad Mathiassen - 3180 Nykirke emathia@online.no 950 52 072
 
L High Valley MayBritt Rødland & Olaug Søiland - 4389 Vikeså mayzprit86@gmail.com 922 39 069
 
L Impassive Astrid Gangstad - 7120 Lesvik kjorven@gmail.com 411 73 638 
 
L Junehill
 
Hilde Mathisen - 7056 Ranheim mathisen.hilde@gmail.com 924 48 234
L Kensington Gate Linda Mills - 3145 Tjøme linda@lindayuen.com 480 66 091
 
L Kikkiathy Kristin & Kjell Ivan Herfoss Austevoll - 3830 Ulefoss collie@kikkiathy.no 92861004 -
98244188

 
L King York Merethe Edvardsen & Bente Rødsten - 1450 Nesoddtangen meedvard@online.no 412 37 836
 
L Lambosa Lene Lysheim - 7081 Sjetnemarka (Trondheim) lene_lysheim@hotmail.com 992 43 566
 
L Lerato Caroline Øien Fiksdal - 6030 Langevåg lerato.collie@yahoo.no 476 52 190
 
L Lurvetufsa Anne A. Ask - 3647 Hvittingfoss anneask208@gmail.com 994 01 725
 
L MacBlues Kari Schøyen Paulsberg - 2003 Lillestrøm kari-s-p@online.no 982 87 307
 
L Mac Daniel Ingunn Mathisen - 2870 Dokka 611 13 816
 
K L Maleza Inger Marie Havn & Eddy Elstrøm - 2836 Biri imhavn@bbnett.no 611 32 404
 
L McBeal Veronika H. & Øyvind Tørum - 2070 Råholt mcbeal@tele2.no 909 95 106
 
L Midttunstien Helge & Bjørn Dahle - 5224 Nesttun b-dah3@online.no 55 10 25 51
 
L Mondreni Monika Drevland Nilsen - 8904 Brønnøysund monikadr@online.no 482 11 663
 
L Nerleirmoens Tove Nerleirmo - 8646 Korgen tove_nerleirmo@hotmail.com 418 06 881
 
L Nothern Bones Solveig B. Steinnes - 9360 Bardu 909 62 408
 
K L Perfect Image Lill Øhlund - 2283 Åsnes Finnskog lillydse@gmail.com 926 78 125
 
L Phrostmade Lill Kristin Nilsen - 9357 Tennevoll lill@phrostmade.com 466 61 919
 
L Pianini Lisbeth Nilsen - 1809 Askim lisbeth.nilsen@fibernett.net 948 36 262
 
L Privat Heidi Ellefsen - 8536 Evenes 310heidi@gmail.com 997 90 730
 
L Rockhound Tom Segalstad - 0411 Oslo collie@rockhound-collie.com 22 23 80 05
 
L Rødsbråten Janne & Lars Andersen - 1628 Engelsviken lamaran@online.no 990 48 494
 
L Sandcourt Kjersti Vesterheim - 0956 Oslo kjersti@sandcourt.net 913 01 914
 
L Shenyana Gunn Langkås - 3732 Skien glangkas@broadpark.no 413 30 830
 
LK Solreven Therese Klungervik & Lars Bardalen - 3189 Horten solreven@hotmail.com 920 54 510
 
L Sweetmint Svend Svendstad & Irene Tempelen - 2830 Raufoss s-sv@online.no 917 66  434
 
L Tellme Bente Løseth - 2230 Skotterud bloeseth@hotmail.com 458 11 110
 
K L Torrosly Torill & Hermann Rosenlund - 2355 Gaupen hrosenlu@bbnett.no 62 35 40 95
 
L Vanity Gitte Hjorth Sørensen & Hallgeir Bergh - 1816 Skiptvet vanitycollies@hotmail.com 907 56 699
 
L Vesttun Turid & Torbjørn Hitland - 5258 Blomsterdalen torb-hi@online.no 55 22 71 79
 
L Villa Bugen Hilde & Ove Nilsen - 7200 Kyrksæterøra 958 63 561
 
L Zarozzy Beate Helgesen - 6030 Langevåg zarozzy@live.no 911 14 420